Produkty

Jesteśmy szczecińską firmą  działającą na rynku od 1988 roku.W czasach rozkwitu przemysłu stoczniowego naszymi głównymi kontrahentami były stocznie, jednak zmiany gospodarcze wywarły istotny wpływ na zmianę profilu naszego klienta. Obróbka metalu nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z podmiotami gospodarczymi, jak i z indywidualnymi klientami.
Wykonujemy: prace tokarskie, prace frezerskie, gwintowanie, dłutowanie rowków wpustowych, frezowanie i dłutowanie wielowpustów, prace wiertarskie, prace szlifierskie, dorabianie części zamiennych, wykonawstwo osprzętu okrętowego i oraz wiele innych usług związanych z obróbką metali.

Profil oferty

Specjalizujemy się w produkcji elementów metalowych dla potrzeb przemysłu stoczniowego.  Jednak większość naszych klientów, to firmy zajmujące się remontami statków, dla których wykonujemy wszelkie elementy ze stali niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania jednostek pływających. Ponadto sprzedajemy drobny osprzęt okrętowy.

 

Zmiany gospodarcze, które miały miejsce zarówno w naszym regionie, jak i w całej Polsce sprawiły, że czynimy starania w kierunku pozyskania nowych rynków zbytu  otwierając się na indywidualne, specjalistyczne  zlecenia produkcji elementów metalowych dla firm działających w różnych branżach, a technologie oraz materiały, których używamy potrafią sprostać najrozmaitszym wymogom i potrzebom.

 

Nasze atuty to precyzja, terminowość oraz konkurencyjne ceny, a wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług i produktów.Wieloletnie doświadczenie

Świadcząc usługi od roku 1988 poznaliśmy zapotrzebowanie rynku na tego typu produkty. Rozwijamy bazę maszynową oraz materiałową. Przemysł stoczniowy i budowlany rozwijają się, my nie możemy postać w tyle.

Dotrzymujemy terminów

Rozbudowana baza sprawdzonych dostawców, własny park maszynowy i doświadczona załoga pozwalają nam oddać zlecenie w umówionym terminie.

Fachowy personel

Ciagłość zleceń umożliwia naszym pracownikom utrzymanie i rozwój swoich umiejętności na wysokim poziomie.

Park maszynowy

Dysponujemy wieloma wyspecjalizowanymi maszynami do obróbki metali w tym elektrodrążarkę drutową oraz wgłębną.

Uznana marka

Wielu odbiorców zdecydowało się na stałą współpracę z nami.